Intencje mszalne od 27 października do 03 listopada 2013 roku

Intencje mszalne od 27 października do 03 listopada 2013 roku

Niedziela
27 października

 

Kościół

07.00 – + Zygmunta w 16 r. ś., Irenę, Zygmunta, Pawła i Izabelę Gajewskich
09.00 – + Helenę i Tadeusza Kwiatkowskich
10.30 – + Zofię, Andrzeja, Halinę i Henryka Lewaniaków, oraz Waldemara Michalika
12.00 – za parafian
17.15 – Różaniec
18.00 – + Tadeusza Stodulskiego

Kaplica

09.30 – + Tadeusza Kowalika
11.00 – + Mariannę i Józefa Igielskich; Janinę i Stanisława Wilińskich
12.30 – + Władysława Burdzego; Janinę i Władysława Parzęckich

Poniedziałek
28 października

07.00 – + Grażynę Kraska
07.30 – + Zofię Czaja
16.30 – + Tadeusza w 16 r. ś., Zofię, Małgorzatę i Józefa Kowalskich
16.30 – + Jolantę w 2 r. ś. i Marka Michalskich
17.15 – Różaniec
18.00 – + Tadeusza i Janinę Lewandowskich z dziećmi; Konstantego, Czesławę i Stanisława Melsonów

Wtorek
29 października

07.00– + Jerzego Pasterkiewicza
07.30 – + Jana Maltańskiego, oraz ks. Stanisława Politowicza
16.30 – + Irenę Klarzyńską 17.15 – Różaniec
18.00 – + Zofię Maślankowską

Środa
30 października

07.00 – + Krystynę Załuga
07.30 – + Wiesława Ciołkowskiego
16.30 – + Przemysława Kubiaka
17.15 – Różaniec
18.00 – Nowenna nieustanna: + Władysława i Feliksę Szymańskich

Czwartek
31 października

07.00 – + Stanisława Białkowskiego
07.30 – + Andrzeja Lachowicza
16.30 – + Pawła Kuciapskiego
17.00- Różaniec
18.00 – + Mieczysława Zielińskiego w 1 r. ś

Piątek
01 listopada
Uroczystość Wszystkich Świętych

07.00 – + Zygmunta i Helenę Gizińskich
09.00 – + Czesława, Czesławę, Henryka i Mariana w 20 r. ś. Łopatów; Kazimierę i Leona Pawłowskich; Zofię i Kazimierza Kaczmarków
10.30 – + Helenę Kowalską
12.00 – za zm. parafian (Msza św. na cmentarzu)
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
18.00 – + Andrzeja Rojewskiego w 15 r. ś. i Edwarda Hiszpańskiego w 6 r. ś.

Sobota
02 listopada
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

07.00 – + Roberta Lisieckiego
09.00 – + Czesława Orlikowskiego
10.30 – + Jana i Sabinę Witczaków; Agnieszkę i Józefa Kubiaków
17.15 – Różaniec za zmarłych
18.00 – + Henryka Zarębę

Niedziela
03 listopada

Kościół

07.00 – + Czesławę, Henryka i Mariana Łopatów; Zofię i Kazimierza Kaczmarków; Kazimierę i Leona Pawłowskich
09.00 – + zm. z rodziny Krzysztyniaków, Wiśniewskich, Wawrzyniaków, Łukasiewiczów, Woźniaków i Gregorowiczów
10.30 – + Stanisława Urbańskiego w 9 r. ś., rodziców Hermanowskich i Mrozów, oraz siostrę Jadwigę Matusiewicz w 2 r. ś.
12.00 – za parafian
17.30 – Nabożeństwo eucharystyczne
18.00 – + Jana i Kazimierę Czarneckich

Kaplica

09.30 – + Tadeusza Kraśkiewicza; Hilarego i Katarzynę Sobieckich
11.00 – + Henryka w 14 r. ś., Janinę i Franciszka Krysiaków; Irenę i Józefa Kaczmarków
12.30 – + Józefa Dziurdę w 3 r. ś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.