Ogłoszenia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – 26 sierpień 2012

Ogłoszenia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – 26 sierpień  2012

1. Dziś: o godz. 17.30 różaniec.
  2. Dziękuję pielgrzymom do Kalwarii Pacławskiej za ofiarę na potrzeby parafii w wys. 254 zł.
  3. W sobotę, 73 rocznica wybuchu II Wojny Światowej, o godz. 12.00 Msza św. w intencji poległych w obronie Ojczyzny, a po zakończeniu Mszy św. uroczyste złożenie kwiatów na grobach żołnierskich znajdujących się na naszym cmentarzu. Całym sercem zapraszam do udziału w tych uroczystościach.
  4. Najbliższa sobota będzie pierwszą w miesiącu, Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę, zostanie zorganizowane w naszej parafii święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza święta o godz. 12.00. Procesję wejścia przed Mszą św. rozpoczniemy przy kapliczce Matki Bożej.
  6. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, w poniedziałek 3 września o godz. 8.00.
  7. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających zawierzam na modlitwie patronom naszej parafii, świętym Ap. Piotrowi i Pawłowi, oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy.