Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła – 29 czerwca 2014 r.

1. Dziś, Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, Patronów naszej parafii. Uroczysta Msza św. odpustowa, połączona z procesją eucharystyczną zostanie odprawiona o godz. 12.00. Również dziś organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”.

Program biesiady będzie następujący:

• 8.00 – 19.00 – zabawa fantowa
    • 16.00 – 19.15 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych
    • 19.30 – Msza św. w int. ofiarodawców i sponsorów
    • 20.30 – 22.00 – wspólna zabawa

Zachęcam do przyniesienia ciast i potraw by podzielić się nimi z innymi. Dziękuję wszystkim, którzy tak chętnie zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie dzisiejszego spotkania. Dziękuję sponsorom i ofiarodawcom, którzy pomogli przygotować dzisiejszą uroczystość.

2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 do 8.00 i od 15.30 do 17.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00, proszę o zgłaszanie chorych.
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W związku z zakończeniem kadencji Rady Duszpasterskiej, wszystkim Radnym dziękuję za cztery lata owocnej pracy, podejmowanej na rzecz parafii. Zachęcam jednocześnie by Ci, którym siły pozwalają, pozostali w Radzie na kolejną kadencję.
  4. Od dziś przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  5. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi I Pawłowi.