Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła – 20 lipca 2014 r

1. Dziś o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. Spotkanie uczestników pielgrzymki do Ziemi św. odbędzie się w środę 23 lipca o godz. 19.00. Na spotkaniu będzie do odebrania film z pielgrzymki.
  3. W przyszłą niedzielę, podczas każdej Mszy św., będziemy modlić się w int. kierowców, a po Mszach św. odbędzie się poświecenie ich pojazdów.
  4. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dn. od 05 do 14 sierpnia. Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej. Spotkanie uczestników i sympatyków pielgrzymki, w niedzielę 3 sierpnia o godz. 15.00 w kaplicy.
  5. W imieniu Ks. Proboszcza z Suserza dziękuje za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 400 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na przygotowanie koronacji Obrazu Matki Bożej.
  6. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.