Ogłoszenia – XXI Niedziela zwykła – 24 sierpnia 2014 r.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.30.
  2. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  3. W niedzielę 31 sierpnia, zostanie zorganizowane w naszej parafii święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
  4. Spotkanie uczestników pielgrzymki do Wilna odbędzie się 01 września o godz. 19.00. Podczas tego spotkania dokonamy całkowitej opłaty za pielgrzymkę. Tych, którzy nie wpłacili jeszcze zaliczki, proszę by dokonali tego w tym tygodniu.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 924,60, ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.