Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 19 października 2014 r.

1. Dziś, 30 rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.00.
  3. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczynają się w dziś o godz. 8.00. Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy planują zawrzeć związek małżeński.
  4. Spotkanie grupy 3, klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania, w środę 22 października o godz. 18.00.
  5. W najbliższą sobotę planowana jest pielgrzymka do Niepokalanowa, zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w  wypominkach.
  7. W przyszłym roku będziemy obchodzić 10-tą rocznicę śmierci Jana Pawła II, w związku z tym wydarzeniem planowana jest w kwietniu pielgrzymka autokarowa do Włoch i rowerowa do Rzymu. Zapisy         w kancelarii parafialnej.
  8. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne, znicze caritas oraz Przewodnik po Sanktuariach diecezji łowickiej.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę   w wys. 4 246,65, które zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Dziś podczas każdej Mszy św. dokonuje się liczenie wiernych.