Ogłoszenia – XXXIV Niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 23 listopada 2014 r.

Ogłoszenia – XXXIV Niedziela zwykła –  Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 23 listopada 2014 r.

1. Dzisiejszą Uroczystością kończymy Rok liturgiczny; za tydzień rozpoczniemy adwent.
  2. Dziś o godz. 16.30 spotkanie Kół Żywego Różańca, a o godz. 17.30 różaniec.
  3. Składam serdeczne podziękowanie za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  4. Od pierwszej niedzieli adwentu, symbole Światowych Dni Młodzieży będą nawiedzały rodziny naszej parafii, które wyrażą chęć przyjęcia ich w swoim domu. Symbole zostaną przekazane podczas nabożeństwa, które będziemy przezywać w przyszłą niedzielę o godz. 17.30.
  5. Ofiary składane dziś do puszek, zostaną przekazane na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży w 2016 r.
  6. Parafialny oddział Caritas ogłasza zbiórkę odzieży i zabawek, które można przynosić do 5 grudnia w godzinach urzędowania kancelarii.
  7. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne, znicze Caritas oraz Przewodnik po Sanktuariach diecezji łowickiej.