Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 15 marca 2015 r.

1. Dziś:
    • Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, o godz. 16.00;
    • Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej o godz. 16.00.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w najbliższy piątek, rozpoczniemy o godz. 19.00 na terenie Cukrowni w Dobrzelinie. Niosąc Krzyż – znak naszej wiary, przejdziemy ulicami Wł. Jagiełły i Narutowicza by zakończyć nabożeństwo w kościele. Od godz. 18.20 będzie kursował autokar przewożąc wiernych sprzed kościoła do Dobrzelina. Podobne kursy będą wykonane również po Drodze Krzyżowej.
  3. Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska, w najbliższą sobotę o godz. 14.00.
  4. Rekolekcje parafialne dla dorosłych rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, 22 marca, a dla dzieci i młodzieży w środę 25 marca. Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek i wtorek oraz w czwartek  i piątek.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 901,50. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne; dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do „grobu Pańskiego”:
    • Wspólnota im. Jana Pawła II – 160 zł.
    • Koło Żywego Różańca „Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi” – 350 zł.
    • Koło Różańcowe z Chochołowa – 160 zł.
    • Budzyń i Wola Popowa przy Budzyniu – 410 zł.
    • ofiary indywidualne – 100 zł
  7. Osoby pragnące przekazać 1% podatku na rzecz dowolnej organizacji pożytku publicznego (OPP), mogą liczyć na bezpłatne rozliczenie rocznej deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych PIT-37. W celu rozliczenia podatku należy zgłaszać się w każdy wtorek w godzinach od 14:00 do 17:00 do świetlicy środowiskowej działającej przy Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Żychlinie.