Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkiego Postu – NIEDZIELA PALMOWA – 29 marca 2015 r

Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkiego Postu – NIEDZIELA PALMOWA – 29 marca 2015 r.

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  2. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w Święta wielkanocne, dziś po wieczornej Mszy św.
  3. Spotkanie Asysty i Lektorów, we wtorek o godz. 19.00.
  4. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień. Liturgia Wielkiego tygodnia będzie miała następujący przebieg:
    • Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Sakramentu Eucharystii  i Kapłaństwa. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00
    • Wielki Piątek – dzień Męki i Śmierci Pana Jezusa. Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża o godz. 19.00. Po zakończonej liturgii, młodzież poprowadzi czuwanie przy Grobie Pańskim.
    • Wielka Sobota – dzień bez Eucharystii. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 20.00. Wszyscy przynosimy świece! Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w kaplicy od godz. 9.00 do 17.00. Spowiedź w kościele od 9.00 do 19.00.
    • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Procesja rezurekcyjna  o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego.
  5. W Wielki Piątek, o godz. 15.00 rozpoczniemy Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego.
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do „grobu Pańskiego”:
    • Chór parafialny – 200 zł.;
    • Rycerstwo Niepokalanej – 50 zł;
    • Sokołówek – 155 zł;
    • ofiary indywidualne – 210 zł.
  8. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na kwiaty do „grobu Pańskiego”