Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła – 19 lipca 2015 r.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.30.
  2. W przyszłą niedzielę, podczas każdej Mszy św., będziemy modlić się w int. kierowców, a po Mszach św. odbędzie się poświecenie ich pojazdów.
  3. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej.
  4. W dn. 11 i 12 września odbędzie się pielgrzymka osób niewidomych do Łowicza. Rodziny z Łowicza i okolic zostały poproszone o przyjęcie na nocleg osoby niewidomej z opiekunem. Chętnych do udzielenia noclegu z naszej parafii prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 473,00. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne..
  6. Trwa czas letniego wypoczynku oraz rozpoczyna się czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.