Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2016 r.

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, rozpoczniemy w piątą niedzielę wielkiego postu.
  3. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartekMsza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00.
  5. W najbliższą sobotę, w Skierniewicach, zostanie zorganizowany III Diecezjalny Dzień Kobiet, szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.
  6. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczniemy w przyszłą niedzielę o godz. 8.00, w sali spotkań przy kaplicy.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary indywidualne, przeznaczone na remont elewacji kościoła w wys. 1 900 zł. Ofiary na ten cel można również wpłacać na konto parafialne:

Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Żychlinie
    Bank PEKAO S.A. 57 1240 3190 1111 0000 2988 9611
    Oddział w Kutnie I

Papieskie intencje:

Ogólna:
 Aby rodziny przeżywające trudności otrzymywały konieczne wsparcie, a dzieci mogły wzrastać w zdrowym i pogodnym środowisku.
Ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie dyskryminowani lub prześladowani z powodu swojej wiary byli wciąż silni i wierni Ewangelii dzięki nieustannej modlitwie całego Kościoła.