Intencje mszalne od 28 lutego do 6 marca 2016 roku

Intencje mszalne od 28 lutego do 06 marca 2016 roku

Niedziela
28 lutego

Kościół

07.00 – + Czesława Rydzkowskiego w 26 r. ś., Katarzynę, Stanisława i Władysława Boguszów.
09.00 – + Kazimierza, Katarzynę i Stanisława Klimczaków oraz Kazimierza Zarychtę.
10.30 – + Kazimierza, Mariana, Franciszkę, Czesława i Wojciecha Jaskułów.
12.00 – za parafian.
17.15 – Gorzkie Żale.
18.00 –
+ Annę i Andrzeja Peterów.

Kaplica

09.30 – + Waldemara Michalika w 6 r. ś.
11.00 – + Lucjana Gronowskiego w 8 r. ś.
12.30 – + Mirosława i Marcina Zarychtów oraz Józefę i Władysława Trojanowskich.

Poniedziałek
29 lutego

07.00 – + Barbarę Blejson.
07.30 – + Stanisława Górskiego.
07.30 – + Jadwigę Kazimierczyk
17.30 – + Andrzeja Piaskowskiego w 3 r. ś.
17.30 – + Bogumiłę Kacprzak.
18.00 + Jana Pawlinę.
18.00 – + Bogdana Lateckiego

Wtorek
1 marca

07.00 – + Teresę Kotulską.
07.30 – + Jadwigę Materka.
17.30 – + Tadeusza Łojka w 1 r. ś.
18.00 – + Jana Stańczyka.

Środa
2 marca

07.00 – + Zdzisława Ptaszyńskiego.
07.30 – + Jadwigę w 4 r. ś. i Stanisława Różyckich
17.30 – + Tadeusza Starczewskiego.
18.00 – Nowenna nieustanna

Czwartek
3 marca

07.00 – + Andrzeja Szałamachę.
07.30 – + Jana Wojciechowskiego.
07.30 – + Jerzego Krawczyka.
17.30 – + Czesława Popławskiego.
18.00 – + Albinę Wojnowską w 4 r. ś., Józefa Pietrzaka, zm. z rodziny Łukasików oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek
4 marca

07.00 – + Teodorę Szymczak.
07.30 – + Tadeusza Bartosiaka w 1 r. ś.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
16.30
– + Kazimierza Trzaskowskiego.
17.00 – Droga Krzyżowa.
18.00 –
+ Kazimierę i Ryszarda Czajka oraz Włodzimierza Lisa.

Sobota
5 marca

07.00 – + Tadeusza Bieńkowskiego.
07.30 – + Janusza Grzybowskiego.
17.30 – + Jana Jaźwińskiego.
18.00 – + Mariannę Jassę.

Niedziela
6 marca

Kościół

07.00 – + Romana (im.), Jadwigę i Wacława Obidowskich oraz Henryka Tarkę.
09.00 – + Kazimierza Anuszkiewicza.
10.30 – + Helenę, Wacława, Władysława i Stefanię Świeckich oraz Małgorzatę i Walentego Matczaków.
12.00 – za parafian.
17.15 – Gorzkie Żale.
18.00 –
+ Jadwigę, Kazimierza, Władysławę i Jerzego Materka, dziadków: Franciszka                    i Franciszkę Bartosiaków oraz dzieci Bogusię, Jacka i Małgosię.

Kaplica

09.30 – + Stanisława w 9 r. ś., Elżbietę, Jadwigę i Tadeusza Dzwonkowskich .
11.00 – + Kazimierza (im.), Mariannę w 5 r. ś., Franciszka i Władysława Studzińskich.
12.30 – + Jana Kozmana w 4 r. ś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.