Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2016 r.

1. Dziś:
    • Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania
    • Konferencje przedmałżeńskie o godz. 8.00, w sali spotkań przy kaplicy
    • Spotkanie Asysty o godz. 16.30
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną, o godz. 17.15.
  2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, rozpoczniemy w przyszłą niedzielę: spotkania rekolekcyjne dla dorosłych, od 13 do 15 marca; spotkania rekolekcyjne dla dzieci i młodzieży od 16 do 18 Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek i wtorek oraz w czwartek i piątek.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”:
    • Buszkówek – 200 zł.
    • Rycerstwo Niepokalanej – 50 zł.
  4. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.

Papieskie intencje:

Ogólna:
 Aby rodziny przeżywające trudności otrzymywały konieczne wsparcie, a dzieci mogły wzrastać w zdrowym i pogodnym środowisku.
Ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie dyskryminowani lub prześladowani                z powodu swojej wiary byli wciąż silni i wierni Ewangelii dzięki nieustannej modlitwie całego Kościoła.