Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 27 marca 2016 r.

Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego  27 marca 2016 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim którzy zechcieli wziąć udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękuję za udział w liturgii: scholi, chórowi, ministrantom, lektorom, całej asyście, strażakom, harcerzom; dziękuję za posługę na chórze i w zakrystii;dziękuję młodzieży za modlitewne czuwanie.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
  3. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
  4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dziś i jutro o godz. 17.30, a w pozostałe dni Oktawy wielkanocnej, po wieczornej Mszy św.
  5. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  6. We wtorek o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  7. W najbliższy piątek, ze względu na Oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, za ofiary złożone na kwiaty do „Grobu Pańskiego” i dekoracji kościoła.
  9. Bardzo proszę o składanie deklaracji wyrażających gotowość przyjęcia młodzieży do swoich domów w ramach Światowych Dni Młodzieży.