Ogłoszenia – XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca 2016r

Ogłoszenia – XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca 2016r.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; wieczorna Msza św. zostanie odprawiona o godz. 19.00, na placu za kaplicą, tej Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Rafał Nawrocki, będzie to Jego Prymicja w naszej wspólnocie.
  2. W dniu dzisiejszym organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada jest połączona z zabawą fantową; zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się z innymi. Od godz. 10.00 będziemy przygotowywać plac na biesiadę, komu czas i siły pozwalają, zapraszam do pomocy. Środki pozyskane podczas trwania Biesiady, zostaną przeznaczone na wyjazd młodzieży do Krakowa.

Program Biesiady będzie następujący:

• 8.00 – 19.00 – zabawa fantowa
    • 16.00 – 19.00 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych
    • 19.00 – Msza św. w int. ofiarodawców i sponsorów
    • 20.00 – 22.00 – wspólna zabawa

Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Mieszkańcom Budzynia dziękuję za ofiarę w wys. 400 zł.

3. Jutro o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  4. Spotkanie rodzin, które zgłosiły gotowość przyjęcia młodzieży na nocleg w ramach Światowych Dni Młodzieży, odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.00.
  5. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
  6. Msze św. niedzielne przez czas wakacji, będą odprawiane tylko w kościele.
  7. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne:Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Żychlinie

Bank PEKAO S.A. 57 1240 3190 1111 0000 2988 9611 Oddział w Kutnie I

8. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.