Ogłoszenia – XV Niedziela Zwykła – 10 lipca 2016r.

1. Nabożeństwo wypominkowe dziś o godz. 17.20, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszej parafialnej biesiady oraz tym, którzy zechcieli wziąć w niej udział. W sposób szczególny dziękuję młodzieży, Radzie duszpasterskiej, Kołom Żywego Różańca, strażakom, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom. Wszystkim wielkie Bóg zapłać.
  3. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
  4. Msze św. niedzielne przez czas wakacji, są odprawiane tylko w kościele.
  5. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne:
    Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Żychlinie
    Bank PEKAO S.A. 57 1240 3190 1111 0000 2988 9611 Oddział w Kutnie I
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Obór w najbliższą sobotę, 16 lipca w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej) na XVII Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Karmelitańskiej w godz.10-19. Wyjazd o godzinie 7. Koszt około 30 zł w zależności od liczby zapisanych osób. Zapisy będą prowadzone w Kancelarii Parafialnej. Szczegóły w gablocie przed kościołem.