Ogłoszenia – XXI Niedziela zwykła – 21 sierpnia 2016 r

Ogłoszenia – XXI Niedziela zwykła – 21 sierpnia 2016 r

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.40.
  2. W piątek, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 18.00.
  3. W sobotę, 27 sierpnia, w Żyrardowie spotkanie wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w Światowych Dniach Młodzieży. Początek spotkania o godz. 19.00. Całym sercem zapraszam.
  4. W przyszłą niedzielę 28 sierpnia, zostanie zorganizowane święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Nasze dziękczynienie rozpoczniemy o godz. 15.00 od poświęcenia wieńców na placu przy fontannie a następnie przejdziemy na plac za kaplicą i tam zostanie odprawiona Uroczysta, dziękczynna Msza św. Po zakończonej Mszy św. wspólne świętowanie.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 662,50, oraz za ofiary indywidualne w wys. 2 480 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, proszę o dokonanie wpłaty w wys. 100 zł., by potwierdzić udział w pielgrzymce.