Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 13 listopada 2016 r

Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 13 listopada 2016 r

1. Dziś o godz. 17.20, Nabożeństwo wypominkowe.
  2. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, w środę o godz. 19.00.
  3. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
  4. W piątek, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się przy jej relikwiach w intencji naszej młodzieży.
  5. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze Caritas.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Jutro obchodzić będziemy Światowy Dzień walki z cukrzycą. W związku z tym przychodnia Luxmedica organizuje w dn. 14-18 listopada dni walki z cukrzycą, w ramach których będzie można bezpłatnie zbadać poziom cukru a 15 listopada skorzystać w przychodni z konsultacji pani doktor z kliniki Łódzkiej.
  8. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy
    Listopad
    Ogólna: Aby kraje, które przyjmują wielką liczbę uchodźców i uciekinierów, były wspierane w swoim wysiłku solidarności.
    Ewangelizacyjna: Aby w parafiach kapłani i wierni świeccy współpracowali w służbie wspólnoty, nie ulegając pokusie zniechęcenia.