Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 9 lipca 2017 r.

1. Nabożeństwo wypominkowe dziś o godz. 17.20, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszej parafialnej biesiady oraz tym, którzy zechcieli wziąć w niej udział. W sposób szczególny dziękuję młodzieży, Radzie duszpasterskiej, Kołom Żywego Różańca, strażakom, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom. Wszystkim darczyńcom składam wielkie Bóg zapłać.
  3. Wyjazd do Obór, w najbliższą sobotę o godz. 7.00.
  4. Wszystkich pielgrzymów fatimskich, polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  5. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w kancelarii parafialnej.
  6. Msze św. niedzielne przez czas wakacji są odprawiane w kościele, Msze św. w dni powszednie są odprawiane w kaplicy.
  7. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.