Ogłoszenia – XXV Niedziela zwykła – 24 września 2017 r.

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30; Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  2. W przyszłą niedzielę, rozpoczniemy miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.
  3. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczną się w przyszłą niedzielę o godz. 8.00, w sali spotkań przy kaplicy.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  5. W poniedziałek, 02 października, po wieczornej Mszy św. rozpoczną się spotkania modlitewne dla dorosłych. Całym sercem zapraszam.
  6. Papieskie intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2017
    Wrzesień
    Intencja ewangelizacyjna: Aby nasze parafie, ożywiane duchem misyjnym, były miejscami, gdzie przekazuje się wiarę i daje świadectwo miłości.