Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 29 lipca 2012

OGŁOSZENIA – XVII Niedziela  zwykła – 29 lipiec  2012

1. Dziś:
    • Spotkanie uczestników pieszej pielgrzymki na Jasną Górę o godz. 15.00
    • nabożeństwo misyjne o godz. 17.30.
  2. W środę, 01 sierpnia przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego; pamiętajmy w naszych modlitwach o bohaterskich powstańcach.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00
    • piątek –  Spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcamy do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych.
    • sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Piątego sierpnia, po Mszy św. o godz. 7.00, wyruszy z naszego kościoła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w kancelarii parafialnej. Całym sercem zachęcam
    do udziału w pielgrzymce.
  5. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających zawierzam na modlitwie patronom naszej parafii, świętym Ap. Piotrowi i Pawłowi, oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy.