Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018

1. Dzisiejszym Świętem Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia.
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 16.00.
  3. Dziś kończy się nawiedzenie rodzin przez Matkę Bożą w Jej jasnogórskim wizerunku, mieszkających przy ul Szkolnej i Górskiej. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00, Obraz zostanie przekazany mieszkańcom ul. Dworcowej.
  4. V Konkurs Kolęd i Pastorałek odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę. Przesłuchanie uczestników, w sobotę od godz. 9.30, w sali pod kaplicą; koncert Laureatów w niedzielę o godz. 17.00. Całym sercem zapraszamy.
  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.