Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 9 września 2018 r.

1. Dziś Odpust i Dożynki w Skrzeszewach. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ósmy Tydzień Wychowania. Wszystkich proszę o szczególną modlitwę w int. młodego pokolenia oraz tych, którzy kształtują serca i umysły młodych ludzi.
  3. Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.20.
  4. W piątek, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 18.00, Ks. Biskup Wojciech Osial, odprawi uroczystą Mszę św. z poświęceniem krzyża misyjnego. Nowy krzyż będzie nam przypominał o 600-leciu parafii i setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Podczas tej Mszy św. będziemy również dziękować wszystkim, którzy swoimi modlitwami i ofiarami wspierają remont elewacji kościoła.
  5. W sobotę, Wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej. O godz. 18.00, Msza św. z udziałem Wspólnoty, której w sposób szczególny patronuje Matka Boża.
  6. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie zostały wznowione spotkania poszczególnych grup parafialnych. Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  7. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  8. Spotkanie Grupy Cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, odbędzie się w niedzielę, 23 września, po wieczornej Mszy św. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali lub będą pielgrzymować.
  9. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w sobotę 29 września. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, wraz z rodzicami, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12.30.
  11. Żychliński Dom Kultury zaprasza na koncert z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości zatytułowany „Wolność krzyżami się mierzy”. Koncert odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00.
  12. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczną się w pierwszą niedzielę października.
  13. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji