Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 18 listopada 2018 r.

1. Dziś, po Mszy św. o godz. 12.00, Obraz Matki Bożej zostanie przekazany mieszkańcom ul. Kasztanowej i Stawowej.
  2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.00.
  3. Nieszpory, o godz. 17.40.
  4. Spotkania młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbywają się w trzecie niedziele miesiąca o godz. 12.30.
  5. W czwartek, Wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej, pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o tych, którzy muzyką i śpiewem ubogacają przeżywaną przez nas liturgię.
  6. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 329 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  8. Dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  9. Dziś, po każdej Mszy św., nasz parafianin Leszek Łopata będzie promował książkę, która opowiada o jego wyprawach rowerowych.
  10. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki.
  11. W przyszłą niedzielę zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny, który członkowie Rady Duszpasterskiej zaniosą do rodzin naszej parafii.
  12. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne.