Ogłoszenia – III Niedziela adwentu- 16 grudnia 2018 r.

1. Przeżywamy Rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ks. Sławomir Chmielecki. Program rekolekcji będzie następujący:
    • poniedziałek i wtorek – spotkania rekolekcyjne dla dorosłych o godz. 6.00, 9.00, 11.00 i 18.00;
    • dzieci i młodzież zapraszamy na godz. 16.00.
    • Wtorkowe roraty z udziałem dzieci o godz. 16.00.
    • Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek i wtorek.
  2. Dziś o godz. 12.00, dziękczynna Msza św. w int. mieszkańców ul. Kasztanowej i Stawowej, po nawiedzeniu Matki Bożej w Jej jasnogórskim wizerunku. W drugi dzień Świąt, Obraz zostanie przekazany mieszkańcom ul. Dobrzelińskiej i przyległym.
  3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, odbędzie się w środę o godz. 19.00.
  4. Spotkanie opłatkowe dla bielanek, scholi, ministrantów i lektorów, w piątek o godz. 16.00.
  5. Spotkanie opłatkowe dla osób starszych oraz samotnych, odbędzie się 23 grudnia o godz. 15.00, na to spotkanie całym sercem zapraszam.
  6. Po każdej Mszy św. ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny i ozdoby świąteczne. Zebrane ofiary zasilą fundusz ministrancki.
  7. Dziękuję za udział w akcji świątecznej „Paczka dla dziecka”.
  8. W przyszłym roku przypada 40 rocznica pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do naszej Ojczyzny. Organizujemy pielgrzymkę do Włoch w dn. 29.04-7.05.2019 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 069 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  10. Dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  11. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i świece na stół wigilijny.