Ogłoszenia – XXXI Niedziela zwykła – 3 listopada 2019 r.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30 Różaniec rodziców za dzieci.
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 16.00.
  3. Od jutra, w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, o godz. 17.00, będziemy odmawiać różaniec za zmarłych.
  4. Przypominamy, że w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza lub kościoła i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca św. Należy być w stanie łaski uświęcającej i wolnym od przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  5. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  7. Od jutra Msze św. w dni powszednie będą sprawowane w kaplicy.
  8. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2020 r.