Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 17 listopada 2019 r.

1. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, dziś o godz. 16.00.
  2. Matka Boża, w znaku jasnogórskiego Obrazu, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w miejscowościach: Zagroby, Leśne, Kędziory, Kozanki i Sędki. Mieszkańcom, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 515 zł. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Po tej Mszy św. Obraz Matki Bożej zostanie przekazany mieszkańcom Chochołowa.
  3. Jutro, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się przy jej relikwiach w intencji naszej młodzieży.
  4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej odbędzie się 20 listopada o godz. 19.00.
  5. W piątek, Wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej, pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o tych, którzy muzyką i śpiewem ubogacają przeżywaną przez nas liturgię.
  6. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 938,13. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  8. Dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  9. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny, który członkowie Rady Duszpasterskiej zaniosą do rodzin naszej parafii.
  10. Organizujemy wyjazd w góry dla młodzieży, podczas ferii zimowych, w dn. 12 – 18 stycznia 2020 r. Bliższych informacji udzielają katecheci i Ks. Dariusz.