Ogłoszenia – VII Niedziela Wielkanocna – 12 maj 2013 r.

Ogłoszenia –  VII Niedziela Wielkanocna – 12 maj 2013 r.

1. Dziś, Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii, jest kielich do odprawiania Mszy św. Msze św. z udziałem dzieci pierwszokomunijnych w białym tygodniu o godz. 18.00.
  2. Litania do Matki Bożej, w białym tygodniu, będzie śpiewana podczas Mszy św.  o godz. 18.00
  3. Całym sercem dziękuję za prace wykonane przy kościele w minionym tygodniu.
  4. Jutro, po Mszy św. o godz. 6.00 z kościoła S. Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 358 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę 18 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej. Wyjazd pielgrzymów, w sobotę o godz. 6.30. Zachęcam do przekazywania intencji, w których będziemy się modlić podczas pielgrzymki.
  5. Jutro kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. kończąca okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
  7. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Żychlinie zapraszają na Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Uroczystość odbywać się będzie na Stadionie Miejskim w Żychlinie w przyszłą niedzielę w godz. 14.00 do 21.00.
  8. 01 czerwca zostanie zorganizowany wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich. Zapisy u katechetów.
  9. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.