Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 10 sierpnia 2014 r.

1. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.30.
  2. W czwartek, Wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe patrona naszej kaplicy. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Zapraszam do udziału w procesji bielanki, ministrantów oraz całą asystę.
  3. W piątek, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz uroczysta Koronacja Wizerunku Matki Bożej w Suserzu. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30; 9.00; 10.30 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 6.30 wyruszy 162 piesza pielgrzymka na uroczystości koronacyjne. Całym sercem zapraszam do udziału w pielgrzymce. Będą również przygotowane autokary, które zawiozą i przywiozą pielgrzymów.
  4. W niedzielę 31 sierpnia, zostanie zorganizowane w naszej parafii święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
  5. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.