Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2015 r.

Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2015 r.

 1. Dziś, Uroczystość Pierwszej Komunii św. Grupy II, dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod kierownictwem Ks. Andrzeja natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest gong używany w czasie Mszy św.
  Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
 2. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 3. Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
 4. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy krzyżach i kapliczkach.
 5. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Buszkówek – wtorek godz. 19.30
  • Dobrzelin (Trzy Krzyże) – środa godz. 19.30
 6. W przyszłą niedzielę na placu za kaplicą w godz. 14.00 – 21.00, zostanie zorganizowany Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. W imieniu Organizatorów całym sercem zapraszam.
 7. 18 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu wyruszy 360 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę 23 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
 8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Nepalu.