Ogłoszenia – X Niedziela Zwykła – 7 czerwca 2015 r.

Ogłoszenia – X Niedziela Zwykła – 7 czerwca 2015 r.

  1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie do Serca Pana Jezusa odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała jak również za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Darem młodzieży i ich rodziców dla parafii jest ornat.
  4. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.30 wystąpi Orkiestra z Czajkowa, która brała udział, w miniony piątek i sobotę, w ogólnopolskim przeglądzie Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych w Płocku.
  5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00.
  6. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
  7. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
  8. W niedzielę 05 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Dzieci niepełnosprawne z Ośrodka w Kutnie, biorą udział w konkursie na uzyskanie grantu z fundacji AVIVA na plac zabaw. Zachęcam do wsparcia tej inicjatywy i oddanie głosu drogą internetową na ten cel. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie przed kościołem.