Ogłoszenia – X Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2015 r.

Ogłoszenia – X Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2015 r.

  1. Dziś 16 rocznica pielgrzymki Jana Pawła II do naszej diecezji, dziękujmy Bogu za ten wielki dar, jakim była pielgrzymka św. Papieża.
  2. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.00.
  3. 29 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – odpust w naszej parafii. W przeddzień odpustu zostanie odprawiona na cmentarzu Msza św. za zmarłych parafian, w związku z tym, w niedzielę 28 czerwca wieczorna Msza św. będzie odprawiona o godz. 18.30 na cmentarzu, nie będzie wieczornej Mszy św. w kościele.
  4. W niedzielę 05 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  5. W dn. 11 i 12 września odbędzie się pielgrzymka osób niewidomych do Łowicza. Rodziny z Łowicza i okolic zostały poproszone o przyjęcie na nocleg osoby niewidomej z opiekunem. Chętnych do udzielenia noclegu z naszej parafii prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. W przyszłą niedzielę, od godz. 16.00 na placu przed kościołem będzie odbywał się piknik z okazji 25 lat Samorządności. Wieczorna Msza św. w tym dniu rozpocznie się 10 minut wcześniej.