Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 26 lipca 2015 r.

Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 26 lipca 2015 r.

  1. Wspominamy dziś św. Joachima i Annę, rodziców Najśw. Maryi Panny. Wdzięczną modlitwą różańcową o godz. 17.30, ogarniemy naszych rodziców i dziadków, dziękując im za trud wychowania i przekazaną wiarę.
  2. Również dziś, podczas każdej Mszy św., będziemy modlić się w int. kierowców, a po Mszach św. odbędzie się poświecenie ich pojazdów.
  3. Całym sercem zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Zapisy są prowadzone w kancelarii parafialnej.
  4. W dn. 11 i 12 września odbędzie się pielgrzymka osób niewidomych do Łowicza. Rodziny z Łowicza i okolic zostały poproszone o przyjęcie na nocleg osoby niewidomej z opiekunem. Chętnych do udzielenia noclegu z naszej parafii prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  5. Trwa czas letniego wypoczynku oraz rozpoczyna się czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.