Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 7 sierpnia 2016 r.

Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 7 sierpnia 2016 r.

1. Dziś:
    • Niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
    • Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.30.
  2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pielgrzymach podążających na Jasną Górę.
  3. W przyszłą niedzielę, Wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe, patrona naszej kaplicy. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 12.00. Zapraszam do udziału w procesji bielanki, ministrantów oraz całą asystę.
  4. W niedzielę 28 sierpnia, zostanie zorganizowane święto dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony, tzw. Dożynki. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta, dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona o godz. 15.00 na placu za kaplicą.
  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Trwa czas żniw oraz letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.