Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 31 lipca 2016 r.

Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 31 lipca 2016 r.

1. Trwamy na dziękczynnej modlitwie za Światowe Dni Młodzieży i pielgrzymkę Ojca św. Franciszka do naszej Ojczyzny.
  2. W piątek, po Mszy św. o godz. 7.00, wyruszy z naszego kościoła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymi będą nocować w Łowiczu i w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 wyruszą z Bazyliki katedralnej na pątniczy szlak w ramach XXI pieszej pielgrzymki młodzieżowej z Łowicza na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Całym sercem zachęcam do udziału w pielgrzymce.
  3. W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w kaplicy.
  4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.00 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy różaniec rozpoczynając w ten sposób Nowennę dziewięciu pierwszych sobót miesiąca przed setną rocznicą Objawień Matki Bożej w Fatimie, w maju 2017 r. Z tej okazji zostanie zorganizowana, w lipcu przyszłego roku, pielgrzymka do Fatimy. Zapisy na pielgrzymkę będą prowadzone w kancelarii parafialnej.