Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 16 kwietnia 2017 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim którzy zechcieli wziąć udział w Świętym Triduum Paschalnym. Dziękuję za udział w liturgii: scholi, chórowi, bielankom, ministrantom, lektorom, całej asyście, strażakom, harcerzom; dziękuję za posługę na chórze i w zakrystii.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
  3. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
  4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dziś i jutro o godz. 17.30, a w pozostałe dni Oktawy wielkanocnej, po wieczornej Mszy św.
  5. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  6. W najbliższy piątek, ze względu na Oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, za ofiary złożone na kwiaty do „Grobu Pańskiego” i dekoracji kościoła; Koła Żywego Różańca – 300 zł; ofiary indywidualne – 130 zł.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 7 370,60. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.