Ogłoszenia – Niedziela Świętej Rodziny – 31 grudnia 2017 r.

Ogłoszenia – Niedziela Świętej Rodziny – 31 grudzień 2017 r.

1. Przeżywamy Święto Św. Rodziny z Nazaretu, ufną i wdzięczną modlitwą ogarniamy każdą Rodzinę naszej parafii prosząc o potrzebne łaski. Dziś o godz. 17.30, nabożeństwo dziękczynne na zakończenie 2017 r.
  2. Jutro Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego, będą odprawiane tylko w kościele.
  3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobotaUroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego będą odprawiane tylko w kościele. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.
  4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, w piątek o godz. 19.00.
  5. Spotkanie opłatkowe dla Kół Żywego Różańca, Asysty i Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w sobotę, 06 stycznia o godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.