Ogłoszenia – XXI – Niedziela zwykła – 26 sierpnia 2018 r.

1. Dziś o godz. 17.30 Różaniec.
  2. W sobotę, 79 rocznica wybuchu II Wojny światowej. Msza św. za poległych w obronie Ojczyzny o godz. 18.00, po Mszy św. modlitwy na cmentarzu przy mogiłach poległych żołnierzy. Zachęcam do udziału w tych uroczystościach.
  3. Dziękczynienie za zebrane plony odbędzie się w przyszłą niedzielę, będą to Dożynki Gminne. Zachęcam mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic do przygotowania koszy i wieńców dożynkowych. Uroczysta Msza św. o godz. 15.00, w parku przy bibliotece.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać, za ofiarę złożoną przez mieszkańców ul. Jagiełły, przy Cukrowni, w wys. 430 zł.
  5. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii świętym Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  6. Od przyszłego tygodnia, Msze św. niedzielne będą sprawowane w kaplicy i w kościele.