Ogłoszenia – VI Niedziela wielkanocna – 26 maja 2019 r.

1. W Dniu Matki, ufną i wdzięczną modlitwą ogarniamy wszystkie Matki, prosimy, by żyjącym Bóg błogosławił a zmarłym dar radość życia wiecznego.
  2. Dziś podczas Mszy św. o godz. 12.00, będziemy przeżywać Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św., dziękuję wszystkim, którzy pod opieką Pawła natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci i ich rodziców dla parafii są szaty liturgiczne.
  3. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30
  4. W najbliższy wtorek o godz. 18.00, ks. Bp Wojciech Osial udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Młodzież i ich rodziny polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  5. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
    • Zagroby, jutro o godz. 19.00
    • Wolności, jutro o godz. 20.00
    • Chochołów w środę o godz. 19.30
    • Trzy Krzyże w czwartek o godz. 18.30.
    • Wola Popowa Dolna w czwartek o godz. 19.30.
    • Żeromskiego w piątek o godz. 19.00.
  6. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. 01 czerwca, Międzynarodowy Dzień Dziecka. Msza św. w intencji dzieci, połączona z nabożeństwem czerwcowym, zostanie odprawiona w kaplicy o godz. 18.00.
  8. 03 czerwca, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 364 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej.
  9. W niedzielę 30 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.