Ogłoszenia – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Przeżywamy, Święto Ofiarowania Pańskiego (M. Bożej Gromnicznej), dzień modlitw za powołanych do służby w Kościele. Po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe.
  3. Koncert Laureatów, VII Konkursu Kolęd i Pastorałek, odbędzie się dziś o godz. 16.45. Całym sercem dziękuję organizatorom i uczestnikom Konkursu.
  4. Matka Boża, w znaku jasnogórskiego Obrazu, zakończyła nawiedzanie mieszkańców Orątek Górnych i Buszkowa Górnego. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00. Dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 500 zł. Od dziś Matka Boża będzie nawiedzać mieszkańców Rakowca.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 10.00, w kaplicy.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.