Ogłoszenia – V Niedziela wielkanocna – 10 maja 2020 r.

1. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.15.
  2. Nabożeństwa majowe, są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele i uroczystości o godz. 17.40. W środy, nabożeństwo majowe będzie połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy krzyżach i kapliczkach
  3. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  4. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
    • Buszkówek, we wtorek o godz. 19.00
    • Wola Popowa Górna, w środę o godz. 19.15
    • Cukrownia Dobrzelin, w sobotę o godz. 19.00.
  5. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne.
  6. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę o ustanie zarazy i o deszcz.
  7. Intencje papieskie – Maj
    ewangelizacyjna:
    Za diakonów, aby wierni służbie Słowa i ubogim, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.