Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 14 czerwca 2020 r.

Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 14 czerwca 2020 r.

 1. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Dziś, procesja eucharystyczna po nabożeństwie o godz. 17.30. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała, jak również za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00.
 3. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
 4. Po nabożeństwie czerwcowym, w dni powszednie, jest odmawiany różaniec.  
 5. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne.
 6. Mieszkańcom Grabia, dziękuję za ofiarę złożoną na cele parafialne w wys. 840 zł.
 7. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Żeromskiego. Dziękczynna Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża będzie nawiedzać mieszkańców bloków przy ul. Żeromskiego, zaczynając od bloku 15A. Dziękuję za ofiarę złożoną na potrzeby parafii w wys. 410 zł.
 8. Pielgrzymka do Prudnika i Kotliny Kłodzkiej, została przełożona na przyszły rok, w podobnym terminie. Wszystkim, którzy wpłacili zaliczkę, dokonamy jej zwrotu.
 9. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
 10. Intencje papieskie Czerwiec
  ewangelizacyjna:
  Za cierpiących, aby pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa, odnaleźli drogi życia.