Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 5 lipca 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30, Różaniec rodziców za dzieci.
  2. Władza diecezjalna, z dniem 01 lipca, mianowała wikariuszem naszej parafii: Ks. Bogumiła Bartlewskiego. Ks. Bogumiła serdecznie witamy pośród nas i polecam wdzięcznej modlitwie całej wspólnoty parafialnej, życzę obfitości Bożych łask tak potrzebnych w codziennej pracy duszpasterskiej.
  3. Msze św. przez czas wakacji, są odprawiane tylko w kościele.
  4. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  5. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
    Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  6. Intencje papieskie – Lipiec – powszechna:
    Za rodziny, aby były otaczane miłością i szacunkiem oraz wspierane radą.