Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 6 września 2020 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30, Różaniec rodziców za dzieci.
  2. Uroczysta Msza św. dziękczynna za zebrane plony dziś o godz. 12.00. Podczas tej Mszy św. będziemy również modlić się w int. Plantatorów i Pracowników Cukrowni Dobrzelin.
  3. We wtorek, 08 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziarna siewnego podczas Mszy św. o godz. 7.00; 9.00 i 18.00.
  4. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania poszczególnych grup parafialnych. Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. Od dzisiejszej niedzieli, w kaplicy o godz. 11.15, będzie odprawiana Msza św. z udziałem dzieci. Młodzież zapraszamy na godz. 10.30 do kościoła.