Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 17.00.
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15.
  3. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ulicy 3-go Maja i Ściegiennego.
    Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś, o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie
    mieszkańców Placu Wolności.
  4. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczniemy dziś, o godz. 8.00, w Sali spotkań przy kaplicy.
  5. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i
    cierpieniem.
  6. Całym sercem dziękujemy za dar wspólnej modlitwy w rodzinach podczas wizyty duszpasterskiej, która wczoraj
    dobiegła końca. Dziękuję za ofiary składane przy tej okazji na potrzeby naszej parafii. Jesteśmy otwarci na
    rodziny, które będą chciały przyjąć dar Bożego błogosławieństwa w dogodnym dla siebie terminie.
  7. Intencje papieskie: Marzec – ewangelizacyjna: