Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2021 r.

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 17.00.
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15.
  2. W przyszłą niedzielę, po Mszach św., zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Hospicjum w Kutnie.
  3. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Program rekolekcji będzie następujący:
    • Niedziela (21 marca) – Msze św. wg porządku niedzielnego
    • Poniedziałek, wtorek i środa (22, 23 i 24 marca)
    • Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00; 12.15 i 18.00.

Spowiedź św. w poniedziałek i wtorek.

4. Przypominam, że trwają konferencje przedmałżeńskie, spotkania odbywają się w niedzielę o godz. 8.00.
  5. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i
    cierpieniem.
  6. Całym sercem dziękujemy za dar wspólnej modlitwy w rodzinach podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękuję za ofiary
    składane przy tej okazji na potrzeby naszej parafii. Jesteśmy otwarci na rodziny, które będą chciały przyjąć dar
    Bożego błogosławieństwa w dogodnym dla siebie terminie.
  7. Intencje papieskie: Marzec ewangelizacyjna: Abyśmy głęboko przeżyli sakrament pojednania, tak by na nowo doświadczyć nieskończonego miłosierdzia Bożego.