Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkiego Postu – 28 marca 2021 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień. Liturgia Triduum Paschalnego będzie miała następujący przebieg:
    • Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00
    • Wielki Piątek – dzień Męki i Śmierci Pana Jezusa. Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża o godz. 19.00;
      spowiedź od godz. 9.00 do 18.00;
      do chorych udamy się od godz. 9.00.
    • Wielka Sobota – dzień bez Eucharystii. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 19.00. Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny od godz. 9.00 do 17.00. Spowiedź w kościele od godz. 9.00 do 17.00.
    • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Procesja rezurekcyjna o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego. Przypominam o ograniczeniach, co do udziału wiernych w nabożeństwach.
    • W Wielki Piątek, o godz. 15.00 rozpoczniemy Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”:
    • Rakowiec – 500 zł.
    • Chochłów 380 zł.
    • Zagroby, Leśne, Kędziory, Kozanki, Sędki – 300 zł ,
  3. Dziękuję za ofiarę indywidualną na potrzeby parafii w wys. 200 zł.
  4. Dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kaplicy i kościele.
  5. Przypominam, że trwają konferencje przedmałżeńskie, spotkania odbywają się w niedzielę o godz. 8.00.
  6. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  7. Intencje papieskie: Marzec ewangelizacyjna: Abyśmy głęboko przeżyli sakrament pojednania, tak by na nowo doświadczyć nieskończonego miłosierdzia Bożego.