Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną.
  2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, zachęcamy do odnowienia i ozdobienia kapliczek i krzyży. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę o godzinie 17.40.
  3. W poniedziałek 03 maja – uroczystość N. M. P. Królowej Polski. Msze Święte w kościele o godzinie 07.00., 09.00., 10.30., 12.00., 18.00. O godzinie 12.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny.
  4. We wtorek 04 maja przypada wspomnienie św. Floriana. Podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00. będziemy modlić się w intencji strażaków.
  5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca:
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godzinie 18.
    • Piątek – spowiedź św. Od godziny 7.00 i 15.30. Zachęcamy do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N. S. Pana Jezusa o godzinie: 7.30.  Wizyty u chorych od godziny 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych.
  6. 9 maja pierwsza grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystość, odbędzie się na dwóch mszach świętych o godzinie 10.30. i 12.00. Prosimy, aby osoby, których nie dotyczy uroczystość, wybrały inne godziny mszy świętych. Pierwsza spowiedź w sobotę od godziny 9.00.
  7. Ofiary składane w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. 17 maja o godzinie 06.00 z kościoła sióstr Bernardynek wyruszy 366 Piesza Pielgrzymka Łowicka na Jasną Górę. Więcej informacji na stronie internetowej pielgrzymki.
  9. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzenie mieszkańców ul. Barlickiego. Dziękujemy za złożoną ofiarę w wysokości 220 zł. Msza dziękczynna za mieszkańców ulicy Barlickiego odprawiona zostanie 23 maja o godzinie 12.00. Po tej mszy świętej Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców Alei Racławickich i ulicy Kwiatowej.
  10. Dziękujemy za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  11. Zachęcamy do modlitwy w intencji całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  12. Intencje papieskie. Maj: Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.