Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 r.

Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 r. 

  1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Dziś pierwsza grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej o godzinie 10.30. i 12.00.
    Za tydzień, 16 maja druga grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy, aby osoby, których nie dotyczy uroczystość, wybrały inne godziny Mszy Świętych. W sobotę 15 maja pierwsza spowiedź dla drugiej grupy od godziny 9.00.
  2. Msze Święte dla dzieci pierwszokomunijnych, w białym tygodniu, będą odprawiane o godzinie 18.00. Nabożeństwa majowe w białym tygodniu podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00.
  3. Od poniedziałku Msze Święte będą odprawiane w kościele.
  4. 17 maja o godzinie 6.00. z kościoła sióstr Bernardynek wyruszy 366 Piesza Pielgrzymka Łowicka na Jasną Górę. Wyjazd do Częstochowy na powitanie pielgrzymów 22 maja o godzinie 5.00. rano spod kościoła. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  5. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Dziękujemy za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. Zachęcamy do modlitwy w intencji całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  8. Intencje papieskie  Maj: Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.