Ogłoszenia – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16 maja 2021 r.

Ogłoszenia – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16 maja 2021 r.

  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Druga grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej o godzinie 10.30. i 12.00.
  2. Msze święte dla dzieci pierwszokomunijnych, w białym tygodniu, będą odprawiane o godzinie 18.00. Nabożeństwa majowe w białym tygodniu podczas mszy świętej o godzinie 18.00.
  3. Na mszach wieczornych odmawiana jest nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Przypominamy o spowiedzi wielkanocnej.
  4. We wtorek 18 maja przypada 101 rocznica urodzin świętego Jana Pawła II. W tym dniu przypada, w naszej parafii, dzień modlitw w intencji powołań kapłańskich i zakonnych dla naszej diecezji. Po mszy świętej o godzinie 07.30 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i odmówiony różaniec w intencji powołań. Adoracja potrwa do godziny 17.30. Zapraszamy wspólnoty, Koła Różańcowe do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w intencji powołań.
  5. Wyjazd do Częstochowy na przywitanie pielgrzymów 22 maja o godzinie 05.00. rano spod kościoła. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  6. Taca inwestycyjna wyniosła 3726,70. Dziękujemy za wszelkie ofiary.
  7. Msza dziękczynna za mieszkańców ulicy Barlickiego odprawiona zostanie 23 maja o godzinie 12.00. Po tej mszy świętej Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców Alei Racławickich i ulicy Kwiatowej.
  8. Dziękujemy za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  9. Zachęcamy do modlitwy w intencji całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  10. Intencje papieskie – Maj: Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.